przez blogerów dla blogerów
Blog > Komentarze do wpisu

Linki, sznurki cz. 3

Czas na nową porcję linków!

O akceptacji i ocenianiu w modzie pisze Tobiasz Kujawa na blogu Fashion Magazine. Ogromnie to ciekawe i aktualne. Odnosi się do blogów jak najbardziej. Nie wiem czy stety, czy niestety...

Przewodnik zakupowy autorstwa Styledigger - żadne tam "pięć rzeczy, które stworzą każdą szafę" albo "dziesięć par butów, bez których nie wyjdziesz z domu". I niech mi ktoś spróbuje powiedzieć, że zakupy to rzecz, nad którą nie wypada się zbyt mocno zastanawiać!

Impossible is nothing - pod dającym się zinterpretować na różne sposoby tytułem Weronika z Raspberry and Red zawiera przemyślenia na temat pakowania oraz tak piękne zdjęcia, że mogę na nie patrzeć godzinami.

Refleksje na temat blogowania znajdziemy u Judyty z Judy Adores Fashion. Ile może trwać nagonka na blogerki? Sama jestem ciekawa.

Zazdrość zabija blogerki - Modowianka pisała już tu o zazdrości, a zasugerowałam jej to, przeczytawszy wpis na jej autorskim blogu. Nieco bardziej dosadny i równie prawdziwy co ten gościnny. Nie ma co się obrażać, trzeba się po prostu zastanowić, co warto robić, a czemu nie warto poświęcać nawet sekundy.

P.S. To przypadek, że w niektórych wpisach zostałam podlinkowana. Nie jest to absolutnie żadne kryterium mojego wyboru!!! A przy okazji mam do Was prośbę. Jeśli traficie na teksty warte wspomnienia w tym dziale (możecie być ich autorami), podeślijcie koniecznie!

P.S.2. Dodaje jeszcze jeden link!

Why do you blog? - Jaga pyta, dlaczego blogujemy. Co jej odpowiemy? (link tutaj: http://www.jagadesign.com/2012/08/why-do-you-blog.html - nie wiem dlaczego, ale każde inne rozwiązanie Blox uznaje za spam).

czwartek, 02 sierpnia 2012, harel

Polecane wpisy

  • Koniec balu, panno lalu

    K orzystając z gościnnych łamów Blogofilii, chciałabym opowiedzieć o swoim blogu i blogowaniu. O tym, jak było, dlaczego zakończyłam przygodę z blogiem i dlacze

  • Linki, sznurki cz. 5

    Jest ciężko. Dwa blogi to dla mnie za dużo na razie. Na szczęście jest co czytać u innych! Dziś kompiluję i polecam! Już jakiś czas temu Tattwa napisała o najwi

  • Problogerki vs Lanserki

    Czyli kolejna porcja przemyśleń Moniki Davidovicz . Zgadzacie się z jej teorią? Klasyfikowanie blogów o modzie jest ostatnio w modzie. Gefanka stworzyła sektory

Komentarze
Gość: iangrapher, *.opera-mini.net
2012/08/03 00:30:12
To ja od siebie dorzuce kolejny tekst Weroniki, tym razem o krakowskim środowisku licealnym (ale mysle, ze wszyscy możemy zinterpretować ten tekst na swój sposob :))

raspberryandred.blogspot.com/2012/06/skipped-beat.html?m=1
-
jagnesjag
2012/08/04 20:56:07
Do sznurków dorzucę tekst z IFB, który dzisiaj podesłała mi Kasia z Efektów: heartifb.com/2012/08/03/how-much-does-it-cost-to-be-a-fashion-blogger/ I już wszystko jasne:)))))