przez blogerów dla blogerów
Blog > Komentarze do wpisu

Linki, sznurki cz. 5

Jest ciężko. Dwa blogi to dla mnie za dużo na razie. Na szczęście jest co czytać u innych! Dziś kompiluję i polecam!

Już jakiś czas temu Tattwa napisała o największych banałach na temat mody. Uzbierała dziesięć, ale w komentarzach znajdziemy znacznie więcej. A propos "więcej"... Czy mniej zawsze znaczy więcej? Ta sama Tattwa próbuje rozwikłać zagadkę dekady, a mianowicie dlaczego szafiarki się dziwnie ubierają. Jeden i drugi tekst do wielokrotnego czytania.

Chyba wczoraj pojawił się na pewnym ambitnym portalu na "O" dość mało obiektywny tekst o szafiarkach. Szczerze mówiąc nie chciało mi się zabierać głosu w dyskusji na takim poziomie. Na szczęście Paweł Opydo okazał się bardziej opanowany i napisał, co sądzi o tym i owym. Dobrze zrobił.

O reklamach na blogach pisze się i mówi non stop. Moja Trawa nawołuje do zachowania trzeźwości umysłu.

A na koniec idealny tekst w przededniu świątecznej gorączki. Jak dobrze, że mamy w blogosferze Styledigger!

wtorek, 27 listopada 2012, harel

Polecane wpisy

  • Linki, sznurki cz. 4

    Słowo na sobotę. Super teksty do poczytania i późniejszych refleksji. Wojna o blogi - przygotujcie duży kubek kawy i coś do jedzenia, bo długo nie odejdziecie

  • Siedem naprawdę dobrych rad

    Kasia z Efektów Ubocznych wyznaje "montypythonowską" zasadę: "Always look on the bright side of life". Spoglądamy wraz z nią. Prowadząc bloga można mieć w głow

  • Jak być nielubianą?

    Masz dosyć pozytywnych komentarzy, wiernych przyjaciół bloga i lajków na Fejsbuku? Wkurza Cię zaufanie, jakim obdarzają Cię czytelnicy i marki odzieżowe? Koniec

Komentarze
Gość: tattwa, *.ksi-system.net
2012/11/27 23:20:41
do MojejTrawy zraziłam się po ostatnim tekście i chyba już tam nie wrócę, po co mam się z kłócić z kimś, z kogo poglądami tak bardzo się nie zgadzam.
pozostałe teksty już przeczytane - to chyba pierwszy raz, kiedy nie klikam w żaden z linków :) dzięki za podlinkowanie! :)
-
Gość: natilezombie, *.dynamic.chello.pl
2012/11/29 22:57:29
Harel... dziękuję za polecenia, są to naprawdę ciekawe teksty (ok, została mi jeszcze MojaTrawa ;) ). I dziękuję za Tattwę - wcześniej chyba nie trafiłam na jej bloga. Już dodana do ulubionych!
-
2014/03/31 13:16:18
Ciekawe dzięki. Przejrzę to sobie, w wolnej chwili, narazie jednak na nic nie mam czasu. Jestem księgową i jedyne co widzę to PIT 37 i inne tego typu! Jeszcze miesiąc, dam radę :)